Konsultacje społeczne Komitet Rewitalizacji

Burmistrz Gminy Alwernia ogłasza rozpoczęcie konsultacji społecznych

Konsultacje dotyczą określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji - znajdujących się w projekcie uchwały Rady Miejskiej w Alwerni w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od dnia 14.02.2018 r. do dnia 15.03.2018 r.

w formie:

1. Zbierania uwag ustnych w Urzędzie Miejskim w Alwerni, pokój nr 203 w godzinach pracy urzędu, w okresie trwania konsultacji.
  2. Zbierania uwag za pomocą formularza i ankiety zamieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Alwerni oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Alwerni www.alwernia.pl, a także w siedzibie Urzędu, w pokoju nr 203, w godzinach pracy urzędu.

Wypełnione (opatrzone czytelnym podpisem) formularze i ankiety w postaci papierowej można dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Alwerni drogą korespondencyjną (Urząd Miejski w Alwerni, ul. Zbigniewa Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia), a także złożyć bezpośrednio na dziennik podawczy Urzędu Miejskiego w Alwerni  oraz za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail : urzad@alwernia.pl i kkurzanski@alwernia.pl

Dokumenty do pobrania: