Małopolska Open Eyes Economy Hub - wspieramy przedsiębiorstwa z Małopolski

Małopolska Open Eyes Economy Hub - wspieramy przedsiębiorstwa z Małopolski

Dodano:

"W ramach projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub bezpłatnie pomagamy małopolskim przedsiębiorcom w rozwoju działalności międzynarodowej, szkolimy i zapraszamy firmy na misje gospodarcze i międzynarodowe targi branżowe w Europie.

Obecnie rekrutujemy na misję gospodarczą do Holandii (październik 2020) skierowaną do małopolskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży Design.

Misja to dwudniowy wyjazd do Holandii, podczas którego nawiążesz kontakty biznesowe z wybranymi dla Ciebie holenderskimi firmami oraz spotkasz się z przedstawicielami instytucji wspierającymi przedsiębiorczość. Dodatkowo w czasie wolnym możesz odwiedzić Dutch Design Week. Przed wyjazdem weźmiesz udział w cyklu profesjonalnych warsztatów przygotowawczych z zakresu Design Thinking, networkingu oraz współpracy międzynarodowej.

Dzięki finansowaniu z funduszy unijnych pokrywamy koszty udziału w misjach i warsztatach (w tym m.in. koszty transportu, zakwaterowania, wyżywienia, udziału w spotkaniach).

Rekrutacja trwa do 24 sierpnia – szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie: https://oees.pl/hub/rekrutacja-misje/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez: hub@oees.pl, lub telefonicznie: 601 221 020

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/284568429327958/

Zapraszamy!"

Magdalena Banaś
Specjalista ds. promocji MŚP na targach

Tel: +48 12 423 76 05

magdalena.banaś@fundacjagap.pl

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...