Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2020

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2020

Dodano:

Do 20 grudnia można zgłaszać kandydatów do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2020.

Nagroda zostanie przyznana w następujących kategoriach:

  1. Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników – dla pracodawcy, który inwestuje w rozwój zawodowy pracowników i wspiera ich w podnoszeniu kwalifikacji, zapewnia stabilność zatrudnienia i wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec pracowników, a także stosuje między innymi rozwiązania sprzyjające zarządzaniu wiekiem w firmie oraz adaptacji nowych pracowników w miejscu pracy;
  2. Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – dla pracodawcy, który wykraczając poza obowiązki uregulowane w powszechnie obowiązujących przepisach prawa pracy, stosuje również inne rozwiązania mające na celu wsparcie pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także indywidualnie zainteresowane podmioty. Organizatorzy konkursu – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie – przyjmują wnioski mailowo, osobiście lub listownie.

 

Laureaci zostaną wyłonieni podczas Małopolskiej Konferencji Publicznych Służb Zatrudnienia, która odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2020 w Krakowie.

 

Do pobrania:

Wniosek o przyznanie Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy.doc

Wniosek o przyznanie Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy.pdf

Regulamin konkursu Małopolska Nagroda Rynku Pracy

Wróć

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...