Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Alwernia

Burmistrz Gminy Alwernia serdecznie zaprasza Uczestników Projektu do wzięcia udziału
w spotkaniu dot. montażu paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła oraz pieców na biomasę. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 maja 2019 r. o godz. 1600 w Urzędzie Miejskim w Alwerni, sala nr 5.

 

Czytaj więcej

Sesja Rady Miejskiej w Alwerni

Przewodniczący Rady Miejskiej w Alwerni zaprasza na V Sesję Rady Miejskiej w Alwerni, która odbędzie się w dniu 15 maja 2019 roku o godzinie 10 00 w sali nr 5 UM w Alwerni.

Czytaj więcej

Święto Konstytucji 3 Maja w Alwerni

Burmistrz Gminy Alwernia Beata Nadzieja - Szpila serdecznie zaprasza na uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja wraz z odsłonięciem tablicy poświęconej pamięci  mjr...

Czytaj więcej

Konkurs dla uczniów - NiskaEmisja.pl

Gmina Alwernia zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na najlepszą pracę plastyczną związaną z wymianą starych kotłów i ochroną powietrza.

Czytaj więcej

Wybory do Parlamentu Europejskiego - informacja

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Krakowie III z dnia 26 kwietnia 2019 r.   Na podstawie art. 182 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. po...

Czytaj więcej

V Rajd Ułanów - zakończenie I etapu rajdu w Alwerni

Serdecznie zapraszamy na uroczystości zakończenia I etapu Rajdu Ułanów szlakiem ucieczki Rotmistrza Witolda Pileckiego z Kl. Auschwitz.

Czytaj więcej

Godziny pracy Urzędu Miejskiego w dniu 19.04.2019

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że w dniu 19.04.2019 Urząd Miejski w Alwerni jest czynny w godzinach od 7:00 do 12:00.

Czytaj więcej

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...