Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

W dniu 8 lutego 2018 r. w sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Alwerni odbył się IV Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „MERRY CHRISTMAS EVERYONE!”.

W konkursie wzięło udział 17 uczestników ze szkół podstawowych z Alwerni, Grojca, Okleśnej, Kwaczały, Poręby Żegoty, Brodeł i Regulic.

Wykonawcy prezentowali piosenki związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia w języku angielskim. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

w kategorii szkół podstawowych – klasy IV-VI:

• I MIEJSCE - Kornelia Łytek,
  • II MIEJSCE – duet: Aleksandra Suska i Nikola Warzecha,
  • III MIEJSCE - Natalia Nowak
  • - Zuzanna Wolarek

w kategorii gimnazjum i VII klasa SP:

• I MIEJSCE – Zofia Mirek
  • II MIEJSCE – Wiktoria Mazgaj
  • III Miejsce – Aleksandra Pietraszek
  • Wyróżnienie – Olga Bialik

Dyplomy uczestnikom wręczył Burmistrz Gminy Alwernia – Tomasz Siemek, który objął konkurs Honorowym Patronatem.

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy udanego startu, a nauczycielom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie młodych wykonawców do konkursu. Organizatorami IV Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej „MERRY CHRISTMAS EVERYONE!” byli Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni oraz Szkoła Podstawowa w Alwerni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Relacja i zdjecia SOK