Ferie zimowe w Gminie Alwernia

Zapraszamy rodziców do zgłaszania dzieci do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych podczas ferii zimowych.

Burmistrz Gminy Alwernia informuje, że planowane jest zorganizowanie w Szkole Podstawowej w Alwerni w pierwszym tygodniu ferii zimowych
w dniach 12-16.02.2018r. zajęć świetlicowych w ramach zagospodarowania wolnego czasu dzieci i młodzieży.

Oferta zajęć zostanie opracowana pod warunkiem zebrania minimum 15 osobowej grupy uczniów z całej gminy.
Zajęcia świetlicowe prowadzone będą od godz. 7.00 do 16.00. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, gmina nie zapewnia uczniom dowozu oraz wyżywienia.

Prosimy rodziców o zgłaszanie uczestnictwa dzieci w zajęciach świetlicowych w okresie ferii zimowych i przekazanie deklaracji uczestnictwa w zajęciach do Urzędu Miejskiego do Pani Katarzyny Bachowskiej – pok. 221 do dnia 26.01.2018r.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach – dokument Word