Komisja Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu

Odbędzie  się  22 listopada  2017r. o godz.10.00 / środa/ w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala Nr 320

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

1. Otwarcie posiedzenia Komisji.
  2. Wydanie opinii w sprawie informacji  o  stanie realizacji zadań oświatowych.
  3. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  dotacji celowej dla Samorządowego Ośrodka Kultury w Alwerni.
  4. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie utworzenia Gminnej Rady Seniorów w Alwerni.
  5. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2018.
  6. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2018.
  7. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  8. Sprawy bieżące.