Pożegnanie wakacji w Alwerni

2 września w Rynku w Alwerni pożegnaliśmy wakacje imprezą „PSI RAJD I KONCERTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI”.

Dla czworonogów odbyły się biegi dogtrekkingowe  na dystansach 20, 10 i 5 kilometrów.

Swoim pupilom można było nieodpłatnie wykonać zabiegi pielęgnacyjne w salonie piękności „Flora Dog Style”.

Podczas trwania imprezy na estradzie prezentowały się dzieci i młodzież z gminy Alwernia, wykonując utwory tematycznie związane ze zwierzętami, zakończeniem wakacji oraz utwory folkowe na wesoło.

W przerwach między występami przeprowadzono licytacje i aukcje gadżetów, z których dochód zasilił fundacje na rzecz zwierząt „DAR SERCA”.

Dla dzieci przygotowana atrakcję jazdę konno z Ośrodkiem Turystyki Konnej „Modrzewiowy Jar”.

Podczas trwania imprezy można było obejrzeć zbiory w Małopolskim Muzeum Pożarnictwa w Alwerni.

Na zakończenie odbyły się dwa koncerty w wykonaniu zespołów „The Perfumes” oraz „OLD MESS”. „The Perfumes” w Alwerni zagrał po raz pierwszy, natomiast „OLD MESS” już po raz trzeci.

FOTORELACJA na FB Samorządowego Osrodka Kultury w Alwerni