Majówka z MKS TRIUMF Alwernia

W dniu 13.05.2017 r. na Stadionie Miejskim w Alwerni jak co roku odbyła się Majówka z MKS TRIUMF Alwernia.

W wydarzeniu udział wzięli Zawodnicy MKS TRIUMF Alwernia oraz ich rodziny.

O godzinie 10:00 miał miejsce tradycyjny mecz Zawodników MKS TRIUMF Alwernia oraz ich Rodziców.

Następnie o godzinie 14:00 rozpoczął się Turniej Młodzików, w którym udział wzięły drużyny gości zaproszonych do rozgrywek przez MKS TRIUMF Alwernia: Słowik Olkusz, Szczakowianka Jaworzono, Cracovia, Akademia Piłkarska 21 oraz KS Bronowianka.

Tłem dla atrakcji piłkarskich był grill oraz atrakcje dla najmłodszych: basen z kulkami i dmuchany zamek. W przerwie między rozgrywkami czas uatrakcyjnił pokaz cheerleaderek z Kwaczały.

Główny patronat nad Majówką z MKS TRIUMF Alwernia sprawował Burmistrz Gminy Alwernia, Pan Tomasz Siemek.

Pomimo ponurej pogody impreza udała się, uczestnicy Majówki wspaniale bawili się oraz wydarzenie cieszyło się dużą liczbą uczestników pikniku i ich wspaniałą zabawą. To był super spędzony wspólnie czas!

Oto ostatni rzut okiem na najważniejsze wydarzenia Majówki.

Informacje oraz zdjęcia MKS TRIUMF Alwernia